Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Magnetické vizitky

Vítejte na stránce fotomagnety.nafoceno.cz v sekci Magnetické vizitky

Magnetická vizitka

 

    Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a právě teď oslovit Vaše zákazníky stále oblíbenější magnetickou vizitkou - vtipným a praktickým způsobem se Vašim zákazníkům neustále připomínat.

O co se jedná? Vizitka s Vašimi kontaktními informacemi, případně fotografií Vaší provozovny, produktu, jejímž podkladem je pevná magnetická fólie o síle 0,7 mm.

     Výsledky ankety ukázaly, že darovanou papírovou vizitku nebo reklamu  52% zákazníků zahodí,  ztratí nebo založí, 27% ji vloží do peněženky a použije jen zřídka a pouze 8% takovou  vizitku použije opakovaně.

     Oproti tomu magnetickou vizitku 96% obdarovaných připevní na ledničku a tím ji mají denně několikrát  přímo „na očích“ a samozřejmě ve výsledku  tento způsob reklamy působí navíc dlouhodobě.

     „Sejde z očí, sejde z mysli“, to se Vám s magnetickou vizitkou nemůže stát, z očí prostě nikdy nesejdete :-)

 

 

Základní velikost magnetické vizitky se pohybuje v rozmezí 5 x 7,5 cm až 5 x 9,5cm, vždy podle požadavku zákazníka, velikosti podkladu, požadovaného textu atd., další rozměry možné po domluvě. Vizitky jsou tištěny termosublimací s povrchovou úpravou zajišťující vysokou kvalitu a stálobarevnost (dodavatel technologie avizuje trvanlivost tisku 100 let), jsou baleny jednotlivě v celofánových sáčcích.

 

Cena magnetické vizitky je závislá na velikosti vizitky a požadovaném množství.

Předběžná kalkulace na vyžádání.

 

 

 

 

 

 

 

 fotomagnety@email.cz, tel. 776022191

 

magnetická vizitka harrachov

TOPlist