DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Spolupráce‚ zaměstnání

 Spolupráce‚ zaměstnání

 

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (spolupráce na ŽL)

Hledáme spolupracovníky z celé ČR, kteří rádi cestují a mohou v turisticky frekventovaných místech (hrady, zámky, muzea, infocentra, Zoo, obchody se suvenýry, kiosky atd) nabízet obchodníkům naše fotomagnety.

Požadujeme:

  • slušnost, příjemné vystupování
  • výhodou, ne však podmínkou, je vlastní digitální fotoaparát, schopnost pořídit fotografie z navštívených míst, eventuelně základní znalosti úpravy fotografie. 

Nabízíme:

  • práce na ŽL
  • podpora - ukázkové magnetky z Vašeho regionu, z Vámi navrhnutých míst, pro další  obchodní jednání. Grafické zpracování, příprava podkladů, ukázkové magnetky apod. dle požadavků Vámi oslovených odběratelů z konkrétního místa.
  • volná pracovní doba - pracujte denně nebo i jen příležitostně jako přivýdělek nebo vedlejší příjem. Při aktivním přístupu možnost výhradního zastoupení v určitém regionu.
  • provizní systém odměnprovize z realizované a odběratelem zaplacené zakázky. Provize jsou propláceny nejen z Vámi uskutečněných objednávek, ale i z dalších objednávek odběratele, jehož první objednávku jste iniciovali. (Domluvíte-li např. výrobu magnetek pro zoologickou zahradu "XY", obdržíte provizi nejen z Vámi přijaté objednávky, ale i z objednávek tohoto odběratele uskutečněných přes náš objednávkový systém). Časové omezení nároku na výplatu provizí z následujícíh objednávek je 2 roky od první objednávky. Při trvalé spolupráci individuální prodloužení doby nároku na výplatu provizí z budoucích objednávek.

 

 

 

FOTOGRAF - příležitostný 

Hledáme amatérské fotografy nejlépe z řad turistů a cykloturistů, kteří mají zajímavý archiv vlastních fotografií z turisticky frekventovaných míst celé ČR a chtějí tyto fotografie poskytnout jako podklad pro výrobu fotomagnetů. Provizní odměny z prodaných magnetek s Vaší použitou fotografií. Vhodné jako příležitostný přivýdělek.

 

 

V případě zájmu nebo doplňujících otázek nás kontaktujte e-mailem: fotomagnety@email.cz